JOJ play

O brande

JOJPLAY / Prvá streamovacia TV úplne zadarmo!

 

JOJPLAY je skvelým miestom na oddych a zábavu pri tisíckach hodín filmov, seriálov, relácií a show z vlastnej aj svetovej produkcie so slovenským alebo českým dabingom. Divákom prináša v atraktívnej forme aktuálne novinky aj rozsiahly archív obľúbených formátov TV JOJ a svoju obsahovú ponuku neustále rozširuje.

• Exkluzívne predpremiéry skôr ako v TV 

• Pohodlná zábava online cez prehliadač aj v natívnych aplikáciách cez mobil, tablet a smart TV

• Bez záväzkov, bezplatne alebo bez reklamy

• Najvyššia kvalita obrazu a zvuku

• Pokročilé funkcie pre ešte lepší zážitok zo sledovania

Svoju obľúbenú televíziu si teraz môžu všetci nosiť so sebou. Vďaka množstvu výhod tak neustále prudko rastie komunita našich používateľov. Spojte sa s nami a buďte na očiach divákom skutočného mediálneho lídra!

JOJPLAY / miesto ako žiadne iné

 

 

play.joj.sk

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Exkluzívny obsah

Hľadáme zaujímavý obsah

Si producent a máš obsah, ktorý by si chcel dopriať divákom prostredníctvom JOJ Play? Neváhaj a kontaktuj nás.
Mám záujem

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

Prvá stanica z portfólia JOJ Group dnes oslavuje 20 rokov svojej existencie ako úspešná a obľúbená televízia, ktorá pre slovenských divákov vysiela najsledovanejšie spravodajstvo a najpestrejšiu programovú ponuku na trhu. TV JOJ počas dvoch dekád priniesla na mediálny trh niekoľko nových fenoménov, stala sa priekopníkom v oblasti zábavnej aj seriálovej tvorby, odštartovala éru tematických kanálov a dnes vysiela najpopulárnejšie programy na trhu, a to ako v hlavnom a spravodajskom vysielaní, tak podvečer. TV JOJ je pravidelnou trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase v rámci univerzálneho publika. Ďakujeme, že už 20 rokov môžeme byť S VAMI!

 

www.joj.sk

 

 

Sledovanosť

TV JOJ si každý deň zapne 36 % obyvateľov Slovenska, teda približne 1 677 000 ľudí. Mesačne TV JOJ zasiahne až 83 %  populácie, teda 3 862 000 ľudí.

 

Dáta sú analyzované v CS 12+ +hostia, od 1.7.2021 do 30.6.2022, v meraní LIVE + TS 0-3. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

 

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

CS History je tematická televízia, ktorá prináša historické programy venované širokej škále tém. Vo vysielaní stanice diváci nájdu premiérové dokumentárne filmy s historickou tematikou z celého sveta, relácie o dôležitých udalostiach, dejinných míľnikoch, technologických objavoch či o moderných postupoch vedenia vojny, ale aj najnovšie seriály o špionáži či terorizme a obľúbené dokumenty o významných osobnostiach našich aj svetových dejín. Fanúšikovia vojenských tém nájdu na CS History okrem iného aj množstvo relácií o českej a slovenskej armáde.

 

cshistory.joj.cz

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

To najlepšie z pôvodnej programovej tvorby materskej televízie JOJ, akvizičné i české filmy nájdu diváci v programe JOJ Family, plnoformátovej multižánrovej rodinnej televízie, ktorá je určená pre českých divákov a pre Slovákov žijúcich v Česku. V jej programe tradične nechýbajú ani česko-slovenské seriálové legendy, ktoré domáce publikum nikdy neomrzia. Z akvizícií diváci môžu sledovať predovšetkým európsku produkciu, seriály a filmy rôznych žánrov.

JOJ Family vysiela od septembra 2016, je to voľne šírená DVB-T stanica, ktorá je zaradená do 4. českého multiplexu a je dostupná tiež v ponuke českých satelitných, káblových a IPTV operátorov. 

 

jojfamily.blesk.cz

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

Na hlavnom portáli televízie JOJ nájdu užívatelia live vysielanie stanice, televízny program, archív už odvysielaných relácií, videoportál s bohatým video obsahom, reportáže zo zákulisia natáčania seriálov a show či články s rôznymi zaujímavosťami zo sveta JOJ. 

JOJ.sk je zároveň ústredné miesto, ktoré návštevníkov navedie na portály ďalších JOJ brandov a weby ostatných televízií patriacich do portfólia JOJ Group: 

VIDEOPORTÁL: videoportal.joj.sk

JOJ PLUS: plus.joj.sk

WAU: wau.joj.sk

JOJ ŠPORT: jojsport.joj.sk

JOJKO: jojko.joj.sk

PRE ŽENU: prezenu.joj.sk

KINOSÁLA: kinosala.joj.sk

NADÁCIA TV JOJ: nadacia.joj.sk

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

Webová stránka streamovacej platformy JOJ play slúži ako brána do služby a zároveň zdroj všetkých potrebných informácií pre divákov. Zrozumiteľné vysvetlenia odpovedajú na otázky kto, ako a kde si môže JOJ play predplatiť, resp. užívať zadarmo, aký obsah ponúkajú jednotlivé balíky služby, a podobne.

Vychutnajte si všetky lahôdky, ktoré ponúka JOJ Group vo svojom najbohatšom produkčnom portfóliu na Slovensku – JOJ play, miesto ako žiadne iné.

play.joj.sk

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

Hlavný spravodajský portál JOJ Group, ktorý prináša aktuálny prehľad diania z celého Slovenska aj zahraničia. Pravidelne informuje návštevníkov o udalostiach v regiónoch, v politike, ekonomike, športe či šoubiznise. Štandardom portálu je online vysielanie naživo, najmä z najdôležitejších tlačových konferencií dňa. 

Tím skúsených redaktorov prináša pravidelne exkluzívne reportáže aj v rámci subportálu Noviny Plus.  Novinkou je spravodajský 24 podcast, ktorý je súčasťou portálu. Zachytáva veľký okruh tém, ako napríklad zdravie, kybernetiku, krízu, korupciu, klimatické zmeny a ďalšie zaujímavé témy. 

Noviny.sk zhromažďujú aj niekoľko ďalších zaujímavých a tematicky pestrých subportálov, napríklad šoubizový portál Topstar, mužom určený nový web Sme chlapi a najnovšie poznatky z oblasti medicíny a témy o zdraví užívateľom prináša podsekcia Zdravie. Ponuku spravodajského portálu rozšírila nedávno tiež podsekcia History. Stránka plná historických faktov a zaujímavostí. 

 

NOVINY PLUS: plus.noviny.sk

24 PODCAST: plus.noviny.sk/24podcast

ŠPORT: sport.noviny.sk

RANNÉ NOVINY: ranne.noviny.sk

TOPSTAR: topstar.noviny.sk

SME CHLAPI: smechlapi.noviny.sk

ZDRAVIE: zdravie.noviny.sk

HISTORY: history.noviny.sk

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

VALETIN je otvorená lokálna platforma, ktorá predáva in-stream video reklamné formáty, tzn., že video reklama je vložená do natívneho prehrávača na stránke publishera, na mieste, kde ju návštevník stránky očakáva a je 100 % viditeľná. Tento systém distribúcie video reklamy v zásahu na užívateľov odstraňuje nežiaduce prekryvy unikátov medzi jednotlivými publishermi a technologicky zjednocuje predávané formáty video reklamy. Všetky video reklamné formáty spĺňajú štandardy IAB a zároveň systém umožňuje nezávislé a transparentné meranie kampaní tretími stranami. 

Ambíciou platformy VALETIN je ponúknuť zadávateľom v rámci slovenského inventory vyšší zásah na cieľové skupiny, efektívnejšie plánovanie, jednoduchší nákup a v neposlednom rade podpora lokálneho trhu. 

valetin.sk

OBJAVTE VIAC BRANDOV

TV JOJ logo
Muži Ženy Spravodajstvo
Spravodajstvo
Ženy Muži šport lifestyle
ženy lifestyle
Muži Ženy Spravodajstvo
Spravodajstvo
ženy lifestyle muži
ženy lifestyle
muži technológie
muži ženy
muži ženy lifestyle
muži šport
muži ženy lifestyle
ženy lifestyle muži
muži spravodajstvo
muži ženy lifestyle
ženy lifestyle
muži ženy lifestyle
ženy muži spravodajstvo
ženy muži spravodajstvo
ženy muži lifestyle
ženy muži lifestyle
ženy lifestyle
ženy lifestyle
ženy lifestyle
muži šport lifestyle
muži šport lifestyle
muži šport lifestyle
ženy lifestyle
muži technológie
muži technológie
muži spravodajstvo ženy
ženy muži
ženy lifestyle
ženy lifestyle
ženy lifestyle
spravodajstvo technológie
spravodajstvo lifestyle ženy muži
ženy muži lifestyle
ženy lifestyle
muži šport
spravodajstvo muži ženy
šport muži
ženy muži spravodajstvo
ženy muži sprovodajstvo
muži šport
ženy muži lifestyle
muži lifestyle

O brande

Hlavný portál televíznych staníc JOJ Group vysielaných na českom trhu, ktoré prinášajú bohatý program predovšetkým pre milovníkov filmu a fanúšikov seriálov či dokumentov. V ich vysielaní nájdete nekonečný výber a exkluzívnych zahraničných filmov, seriálov, dokumentov, magazínov a relácií všetkých žánrov, ale aj kultových titulov česko-slovenskej dobovej aj súčasnej kinematografie.

Menovite ide o stanice CS Film, CS History, CS Mystery, CS Horror, JOJ Family a JOJ Cinema. Spoločný web prináša kompletný prehľad týchto televízií a ich týždennú programovú štruktúru. 

CS Film:  csfilm.joj.cz

CS History: cshistory.joj.cz

CS Mystery: csmystery.joj.cz

CS Horror: cshorror.joj.cz

JOJ Family: jojfamily.blesk.cz

JOJ Cinema: www.jojcinema.cz

 

VYSIELANÝ OBSAH

OBJAVTE VIAC BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

Špeciálna webová stránka, ktorá sprostredkúva informácie z prostredia EÚ, najmä z Európskeho parlamentu a Európskej komisie s dosahom na Slovensko. Informuje o tvorbe politík EÚ, najnovších trendoch v oblasti európskej politiky. Už podnázov portálu Brusel - Štrasburg - Bratislava napovedá, že ide o spravodajstvo, ktoré sa týka Slovenska. 

europskenoviny.sk

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo

O brande

Najsledovanejšie české romantické, komediálne i detektívne a kriminálne seriály súčasnosti prináša na slovenské obrazovky česká televízia Prima PLUS. Okrem seriálov divákov zabávajú aj populárne české late night show - legendárna Show Jana Krause alebo talkshow 7 pádů Honzy Dědka. O úsmev na tvári sa spoľahlivo postará tiež osvedčená Partička alebo nezabudnuteľné návštevy Zdeňka Pohlreicha v reštauráciách v programe Ano, šéfe!. 

Novinky zo sveta motorizmu prináša Autosalon, milovníkov práce na záhrade alebo vo svojej dielni tešia Vychytávky Ládi Hrušky či rokmi overený Receptář prima nápadů. Program stanice Prima PLUS denne dopĺňa tiež aktuálne spravodajstvo od skúseného tímu novinárov CNN Prima NEWS.

 

 

VYSIELANÝ OBSAH

OBJAVTE VIAC BRANDOV

TV JOJ logo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram