O nás

Sme najväčšia mediálna skupina na Slovensku, máme najväčší zásah, najširšie pokrytie a sme dostupní v každej domácnosti. Sme lídrom v pôvodnej slovenskej seriálovej tvorbe, veľkým podporovateľom slovenskej kinematografie a slovenského športu, skupinou s jedinými detskými stanicami v slovenčine a s najväčším počtom tematických staníc, pričom TV JOJ je pravidelnou trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase, aj v access prime. Do nášho portfólia dnes patrí už 12 vlastných televíznych staníc, nová streamovacia platforma JOJ play, zastupujeme najväčšiu partnerskú platformu pre videoreklamu Valetin, obchodujeme niekoľko partnerských televíznych staníc a každý rok sa rozširujeme sebavedomo ďalej.

 

V roku 2022 zavŕšila naša prvá televízna stanica TV JOJ dve dekády na televíznom trhu, do ktorého vniesla dynamiku, originalitu, nastolila nové trendy, pričom dnes je jeho pevnou súčasťou - ako overený partner v životoch divákov či obchodných partnerov, na ceste k nim. Ako JOJ Group sme vysielateľom a tvorcom, pre ktorého divák ani obsah nekončí na krivke sledovanosti. Za 20 rokov sme vytvorili najširšie staničné portfólio, udržali celoplošný zásah, otvorili príležitosti pre kreatívny priemysel i pre ľudí, ktorí sú jej najväčším bohatstvom.

 

Na jednej strane vždy overené informácie, spoločenská zodpovednosť a profesionalita, na druhej strane zábava, emócie, nápady a rodina – to sú hodnoty, ktoré definujú našu značku JOJ.

 

Podľa každoročnej rozsiahlej Brand Study je televízia JOJ najmodernejšou, dynamickou a inovatívnou televíziou na slovenskom mediálnom trhu. Samotný claim JOJky „S VAMI” vyjadruje, že v našej skupine považujeme za najdôležitejšie budovanie vzťahu so svojimi divákmi. Naši lojálni diváci patria medzi technologicky najvyspelejších Slovákov a používateľov sociálnych sietí a internetu. Aj preto ponúkame na týchto platformách exkluzívny obsah a overené informácie. A preto sme tiež v apríli 2022 uviedli na trh dosiaľ najčerstvejší brand - svoju vlastnú streamovaciu službu JOJ play.

2002
2002
2007
2007
2008
2008
2013
2013
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2016
2016
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2021
2021
2022
2022
2022
2022
S VAmi

Naše piliere

zábava | všestrannosť | objektivita | profesionalita

Ocenenia

Manažment

Marcel Grega


Generálny riaditeľ

Roland Kubina


Riaditeľ programu a spravodajstva

Martin Heržo


Obchodný riaditeľ

spoločenská zodpovednosť

Ekologická zodpovednosť
Kontrolovane šetríme papier, uprednostňujeme digitálnu korešpondeciu, vymenili sme plastové fľaše za filtre na vodovodných kohútikoch, triedime odpad, vyznávame zásady tzv. “green shootingu” a k nášmu firemnému vozovému parku patria aj hybridné vozidlá.
Eliminácia odpadu
Redukujeme množstvo prezentačných materiálov, vyrábame ich najmä z udržateľného textilu, recyklovaných a recyklovateľných materiálov. Do našich promo materiálov patria produkty podporujúce udržateľný životný štýl, ako sklené fľaše, textilné nákupné vrecúška, znovupoužiteľné textilné tašky, a podobne.

Green shooting
Našej “zelenej výrobe” sa prispôsobujú telekonferencie, optimalizácia dopravy či výber nakrúcacích lokácií, práca s výrobou scén – recyklácia, minimálne zasahovanie do prostredia, eliminovanie odpadu. Ekológia sa významne dostáva aj do nami vysielaného obsahu, a to nielen v spravodajstve a publicistike, ale aj v scenároch našich seriálov.

V NAŠOM DNA JE SA SPRÁVAŤ SPOLOČENSKY ZODPOVEDNE

Nadácia TV JOJ

Pocit spolupatričnosti…
…je vždy dôležitý a my sme ho aj tento rok pretavili do nezištnej spolupráce so štátom, spoločenskými, kultúrnymi či charitatívnymi organizáciami.
Pomoc Ukrajine
Spojili sme s organizáciou MAGNA, ktorá distribuuje lieky a zdravotnícky materiál do ukrajinských nemocníc, podporili sme Koncert pre Ukrajinu, s Nadáciou J&T sme organizovali materiálnu humanitárnu pomoc a v spolupráci s Turancar sme zabezpečovali bezplatnú dopravu pre Ukrajincov.

Projekty pre deti
Podporujeme projekty Národného ústavu detských chorôb v Bratislave, pomáhame detským pacientom so zdravotným znevýhodnením. Robíme projekty v oblasti duševného zdravia, podporujeme psychiatrické kliniky a organizácie, ktoré poskytujú prvú pomoc.

Podporujeme športové talenty
Pokračujeme v dlhodobej podpore športových aktivít detí, vlani sa nám podarilo rozšíriť slovenskú florbalovú ligu na ďalšie základné základné školy.

Pomáhame tým, ktorí to potrebujú

Pridajte sa k nám aj vy a pomáhajte tým, ktorá našu pomoc potrebujú. Neustále sa venujeme podpore mladých športových talentov a rodinám v núdzi
Chcem Prispieť
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram