Reklama

TV Reklama
Oslovte s nami milióny divákov našich kanálov prostredníctvom product placementu v naších obľúbených reláciach alebo ich zaujmite počas vysielacej pauzy.
14 TV KANÁLOV | 2,1 MIL DIVÁKOV DENNE
Naše a partnerské online platformy sú absolútny líder v metrike „čas strávený vo videu”. Vyťažte aj vy z našej online sily a vyberte si z našej širokej ponuky reklamných formátov. Všetko na mieru, so zacielením a nezávislým vyhodnotením.
53 PLATFORIEM | 2,1 MIL POUŽÍVATEĽOV
2,0 MIL SLEDUJÚCICH NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH
Silný reklamný partner pre Vás

Proces spolupráce

01

Navrhnutie vízie

Spoločne navrhneme víziu kampane na mieru vášmu produktu a budgetu. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára nižšie.

02

Vytvorenie plánu

Vytvoríme plán, kde vám všetko vysvetlíme a poradíme ohľadom všetkých súčastí kampane. Spoločne vyberieme tie najefektívnejšie kanály pre vás a vašu cieľovú skupinu.

03

Meranie úspechu

O vašom produkte alebo brande sa dozvedia tisíce ľudí. Nenechávame to ale len v tomto závere, kampane vyhodnocujeme a neustále zlepšujeme.

Nevyznáte sa vo svete reklamy? To nevadí.
Všetko vám jednoducho vysvetlíme a ukážeme.

Viac o reklamných formátoch >

Programová brožúra 2024 


Pozrieť tu

Obchodné dokumenty

TV Reklama
Digital reklama

Chceli by ste nezáväzne navrhnúť kampaň?

Nechajte nám vaše kontaktné údaje s vaším dopytom a niektorí z naších obchodných zástupcov vás osloví a pomôže vám navrhnúť celú kampaň na mieru.

Upozorňujeme, aby ste do formulára neposkytovali žiadne citlivé osobné údaje o sebe ani o inej osobe. Najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru, filozofické presvedčenie, údaje tykajúce sa vášho zdravia, či zdravia vášho dieťaťa. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade, ak ich do daného formulára sami uvediete, bude naša spoločnosť nútená tieto osobné údaje vymazať.

Cielenie kampane

Záujmy

Parametre kampaňe

Kontaktné informácie

Súhlas*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

Martin Heržo


Obchodný riaditeľ

Martin Kysela


TV/Digital representative manager

Marcel Jurko


TV representative manager

Pavol Zahradník


Product representative manager

Ľubica Kostercová


Sales manager

Andrea Vongrejová


Sales manager

Michaela Škopeková


Sales manager

Izabela Bedajová


Digital sales manager

Ján Krnáč


Yield manager
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram