JOJ 24

O brande

Objektívne spravodajstvo z overených zdrojov

Spravodajská televízia JOJ 24 pribudla do portfólia JOJ Group v roku 2022. Plnoformátová televízia je dostupná celej populácii Slovenska a pre divákov chce byť prvou voľbou v poskytovaní komplexných, spoľahlivých a vždy overených informácií z prvej ruky, dvadsaťštyri hodín, sedem dní v týždni.

Správy celý deň, experti v rozhovoroch a najviac živého vysielania – toto všetko momentálne vystihuje JOJ 24. Jej program je zostavený nielen zo spravodajských a publicistických relácií, ale tiež nespravodajských formátov, lifestylových magazínov, dokumentov, servisných relácií či video-podcastov. Večerný spravodajský slot TV JOJ v prime time vysiela simultánne naživo aj JOJ 24.

Šéfredaktorom stanice je dlhoročný redaktor a moderátor televízie Dárius Haraksin. Tvárami JOJ 24 sú skúsení a vzdelaní profesionáli, ktorí pôsobia dlhé roky v TV spravodajstve, napríklad Hana Zavřelová Gallová, Adam Zavřel, Peter Petrus, Mária Ȍlvedyová, Júlia Zelenková, Bruno Ciberej, Martina Štefánková, Ján Mečiar, Lenka Ježová, Ivan Janda a ďalší. Súčasťou tímu JOJ 24 sú tiež mladí a draví redaktori, za všetkých spomenieme Klaudiu Malovcovú, Luciu Nagyovú alebo skúseného zahraničného spravodajcu Jakuba Mittera.

Spravodajstvo je už viac ako 20 rokov jedným z hlavných pilierov JOJ Group. Prinášame stabilne najväčšie množstvo spravodajského obsahu na slovenskom trhu – už nielen v rámci vysielania TV JOJ, ale aj vlastnej spravodajskej stanice JOJ 24, v ktorej sme naplno využili svoju roky budovanú spravodajskú silu a ešte posilnili redakčný tím.

Profesionálny spravodajský tím TV JOJ a JOJ 24 spolu s produkciou a technickým zázemím patrí k najväčším na Slovensku. Sieť regionálnych spravodajcov JOJ je najširšia spomedzi všetkých slovenských TV staníc, ktoré prinášajú spravodajstvo. Naši redaktori sú pravidelne oceňovaní rešpektovanými novinárskymi a literárnymi cenami.

Každodenný spravodajský slot TV JOJ tvoria v hlavnom vysielacom čase relácie KRIMI, Noviny TV JOJ, Šport a Najlepšie počasie, ktoré patria medzi naše najsledovanejšie programy.Každý pracovný deň dopĺňajú spravodajské portfólio hlavnej JOJ stanice Ranné noviny a Noviny o 12. K publicistickým žánrom by sme mohli zaradiť politicko-diskusnú reláciu Na hrane či lifestylovú reláciu Topstar. K moderným platformám, ktoré JOJ efektívne využíva a kráča tak s dobou, patria tiež spravodajské a publicistické Podcasty 24, ktoré sa raketovým tempom etablujú na trhu.

 

joj24.noviny.sk

 

VYSIELANÝ OBSAH

OBJAVTE VIAC BRANDOV

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram