Kariéra

Firemná kultúra

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.

img1img2

JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.

Naša firemná kultúra stojí na troch pilieroch tvoriacich naše DNA, na ktorých sme postavili svoj úspech:

ĽUDSKOSŤ
RODINNÁ ATMOSFÉRA
STABILITA

PRÍBEHY ZAMESTNANCOV

Dárius Haraksin

Šéfredaktor JOJ 24

Oddelenie grafiky a selfproma

voľné pracovné pozície

Hľadáme mladé talenty

Koho hľadáme?

V JOJ Group dávame priestor a príležitosti rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti v praxi aj šikovným mladým ľuďom a študentom.

Stážovať alebo pracovať u nás pritom neznamená len stáť pred alebo za kamerou. Chcel by si si vyskúšať prácu v našom spravodajstve, na obchode, si nádejný grafik, marketér, IT-čkar alebo sa orientuješ v ekonómii a nestratil by si sa na našom finančnom oddelení? Si dobrý v exceli, bavia ťa analýzy alebo máš produkčné schopnosti? Vyplň žiadosť a napíš nám, prečo by si chcel práve ty stážovať práve u nás.

Čo ponúkame?

DYNAMICKÉ PROSTREDIE

KREATÍVNU PRÁCU

OSOBNOSTNÝ ROZVOJ

Žiadosť o zamestnanie

Upozorňujeme, aby ste do formulára neposkytovali žiadne citlivé osobné údaje o sebe ani o inej osobe. Najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru, filozofické presvedčenie, údaje tykajúce sa vášho zdravia, či zdravia vášho dieťaťa. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade, ak ich do daného formulára sami uvediete, bude naša spoločnosť nútená tieto osobné údaje vymazať.
Hidden
Hidden
Max. veľkosť súboru: 64 MB.
Suhlas*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram