JOJ play

O brande

JOJPLAY / Prvá streamovacia TV úplne zadarmo!

 

JOJPLAY je skvelým miestom na oddych a zábavu pri tisíckach hodín filmov, seriálov, relácií a show z vlastnej aj svetovej produkcie so slovenským alebo českým dabingom. Divákom prináša v atraktívnej forme aktuálne novinky aj rozsiahly archív obľúbených formátov TV JOJ a svoju obsahovú ponuku neustále rozširuje.

• Exkluzívne predpremiéry skôr ako v TV 

• Pohodlná zábava online cez prehliadač aj v natívnych aplikáciách cez mobil, tablet a smart TV

• Bez záväzkov, bezplatne alebo bez reklamy

• Najvyššia kvalita obrazu a zvuku

• Pokročilé funkcie pre ešte lepší zážitok zo sledovania

Svoju obľúbenú televíziu si teraz môžu všetci nosiť so sebou. Vďaka množstvu výhod tak neustále prudko rastie komunita našich používateľov. Spojte sa s nami a buďte na očiach divákom skutočného mediálneho lídra!

JOJPLAY / miesto ako žiadne iné

 

 

play.joj.sk

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Exkluzívny obsah

Hľadáme zaujímavý obsah

Si producent a máš obsah, ktorý by si chcel dopriať divákom prostredníctvom JOJ Play? Neváhaj a kontaktuj nás.
I am interested

objavte viac BRANDOV

O brande

Prvá stanica z portfólia JOJ Group dnes oslavuje 20 rokov svojej existencie ako úspešná a obľúbená televízia, ktorá pre slovenských divákov vysiela najsledovanejšie spravodajstvo a najpestrejšiu programovú ponuku na trhu. TV JOJ počas dvoch dekád priniesla na mediálny trh niekoľko nových fenoménov, stala sa priekopníkom v oblasti zábavnej aj seriálovej tvorby, odštartovala éru tematických kanálov a dnes vysiela najpopulárnejšie programy na trhu, a to ako v hlavnom a spravodajskom vysielaní, tak podvečer. TV JOJ je pravidelnou trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase v rámci univerzálneho publika. Ďakujeme, že už 20 rokov môžeme byť S VAMI!

 

www.joj.sk

 

 

Sledovanosť

TV JOJ si každý deň zapne 36 % obyvateľov Slovenska, teda približne 1 677 000 ľudí. Mesačne TV JOJ zasiahne až 83 %  populácie, teda 3 862 000 ľudí.

 

Dáta sú analyzované v CS 12+ +hostia, od 1.7.2021 do 30.6.2022, v meraní LIVE + TS 0-3. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

 

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

24 podcast, ktorý je súčasťou portálu noviny.sk, tvoria redaktori spravodajstva TV JOJ. Okrem najčerstvejších tém, napr. vojna na Ukrajine, tragédia na Zochovej, vraždy na Zámockej, sa v nich venujú aktuálnym politickým, ekonomickým, kultúrnym a celospoločenským témam, ktoré hýbu našou spoločnosťou. 

Medzi JOJ podcasty patrí aj úspešná politická satira v podaní komentátora portálu noviny.sk Arpáda Soltésza a komentátora denníka Sme Petra Tkačenka s názvom Sme v kaviarni. Športoví redaktori každý týždeň reagujú na dianie vo futbalovom svete. Osobitou kapitolou je podcast JOJ zdravie, v ktorom sa skúsená dlhoročná zdravotnícka novinárka Marcela Fuknová venuje témam nielen fyzického, ale aj duševného zdravia.

 

 

plus.noviny.sk/24podcast

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Druhá najstaršia televízia z portfólia JOJ Group začala vysielať v roku 2008 a aj po trinástich rokoch si JOJ Plus drží svoju stabilnú pozíciu na trhu, momentálne ako druhá najúspešnejšia „menšia stanica“, ktorá slovenských divákom ponúka atraktívne filmové večery plné kinohitov a počas dňa aj pôvodné či zahraničné magazíny, seriály, relácie a doku-série.

Pestrá programová štruktúra je vyskladaná najmä z výborných akvizičných filmov a relácií, obľúbených pôvodných formátov, ale aj premiérových dokumentárnych sérií a populárnych zahraničných show. 

plus.joj.sk

Sledovanosť

JOJ Plus si každý deň zapne  15 % obyvateľov Slovenska, teda približne 706 000 ľudí. Mesačne JOJ Plus zasiahne až 68 % populácie, teda 3 168 000 ľudí.

 

Dáta sú analyzované v CS 12+ +hostia, od 1.7.2021 do 30.6.2022, v meraní LIVE + TS 0-3. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Televízia WAU začala vysielať v roku 2013 ako v poradí tretia stanica v portfóliu JOJ Group. Za deväť rokov sa vyprofilovala do dnešnej atraktívnej podoby prevažne seriálovej televízie, ktorej program je postavený na hraných a docu-reality seriáloch. 

WAU je univerzálna televízna stanica, ktorá ponúka tie najlepšie a najpopulárnejšie zahraničné hrané seriály. Jej špecialitou sú najmä krimi seriály a filmy, ale tiež série z lekárskeho prostredia. V jej programe diváci nájdu obľúbené a overené tituly, ktorými WAU dopĺňa programovú ponuku ostatných staníc JOJ Group a je tak alternatívnou voľbou slovenských divákov najmä k vysielaniu televízií JOJ a JOJ Plus.

 

wau.joj.sk

Sledovanosť

WAU si každý deň zapne takmer 11 % obyvateľov Slovenska, teda približne 505 000 ľudí. Mesačne WAU zasiahne až 51 % populácie, teda 2 375 000 ľudí.

Dáta sú analyzované v CS 12+ +hostia, od 1.7.2021 do 30.6.2022, v meraní LIVE + TS 0-3. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Objektívne spravodajstvo z overených zdrojov


Najnovšia TV v portfóliu JOJ Group, už ôsma slovenská stanica, spravodajská televízia JOJ 24, odštartovala svoje vysielanie 2. októbra 2022. Plnoformátová lineárna televízia JOJ 24 je dostupná celej populácii Slovenska v DVB-T (anténa) a zdarma v ponuke všetkých relevantných operátorov. 

 

Vo vysielaní JOJ 24 zúročuje hneď niekoľko atribútov, ktoré sú dlhodobo devízou JOJky na slovenskom trhu - spravodajstvo je jedným z hlavných pilierov TV JOJ, ktorá prináša najväčšie množstvo spravodajského obsahu na trhu v porovnaní s konkurenciou. Skvelý spravodajský tím spolu s produkciou a technickým zázemím patrí k najstabilnejším na Slovensku a sieť regionálnych spravodajcov je najširšia spomedzi všetkých slovenských televíznych staníc.

 

Informácie z prvej ruky dvadsaťštyri hodín, sedem dní v týždni. Program JOJ 24 je zostavený nielen zo spravodajských a publicistických relácií, ale tiež nespravodajských formátov, lifestylových magazínov, dokumentov, servisných relácií či podcastov.

joj24.noviny.sk

 

VYSIELANÝ OBSAH

OBJAVTE VIAC BRANDOV

O brande

Objektívne spravodajstvo z overených zdrojov

 

JOJ Group v októbri 2021 spustila vysielanie svojej dvanástej vlastnej stanice a vôbec prvý raz má vo svojom portfóliu lineárnu televíziu zameranú na šport. 

 

JOJ Šport sa venuje najmä slovenskému športu a slovenským športovcom pôsobiacim v slovenských a zahraničných ligách. Stanica je zameraná na dosiaľ chýbajúcu prezentáciu slovenských klubov a športovcov, predstavuje aj juniorských a mládežníckych športovcov a ligy. Slovenským divákom sprostredkuje najsledovanejšie medzinárodné a svetové športové turnaje a majstrovstvá.

 

Diváci JOJ Šport môžu sledovať zápasy a podujatia domácich vrcholových, mainstreamových aj menšinových športov. Stanica prináša atraktívne svetové eventy, ktoré priťahujú pozornosť športových fanúšikov i univerzálnych cieľových skupín.

 

jojsport.joj.sk

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

JOJ Group predstavuje deviatu slovenskú stanicu a celkovo štrnástu televíziu vo svojom portfóliu, ktorej vysielanie odštartuje v lete 2023.

JOJ Svet prinesie najlepšie a najnovšie dokumenty z celého sveta v slovenskom jazyku. Ponúkne bohatý výber pôvodných slovenských aj partnerských medzinárodných dokumentov od renomovaných domácich a zahraničných tvorcov.

Stanica bude vysielaná len na slovenskom trhu a v programe ponúkne slovensky komentované najnovšie dokumenty s najrôznejším tematickým zameraním, ktorých rok výroby nebude starší ako 2014.

Z programovej ponuky si vyberie naozaj každý – diváci všetkých vekových kategórií a s rôznymi záujmami či záľubami – od prírody a zvieratá cez históriu, politiku, spoločenské vedy, astronómiu a vesmír až po minulé aj súčasné trendy a pohľady nielen do dejín, ale aj do budúcnosti, a to z rôznych pohľadov, ktoré nás, ľudstvo, zaujímajú, poúčajú, a zároveň posúvajú vpred. 

JOJ vyrába v spolupráci s najlepšími domácimi a zahraničnými tvorcami aj svoje vlastné dokumentárne série, ktoré exkluzívne predstaví divákom televízie JOJ Svet.

Dostupnosť

Tematická stanica s dokumentárnym zameraním (tzv. factual entertainment) bude dostupná slovenským domácnostiam – predplatiteľom jednotlivých satelitných, káblových, IPTV a OTT operátorov. 

JOJ Svet bude tiež súčasťou streamovacej platformy JOJ play - v balíku Premium budú dostupné všetky dokumenty.

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Na slovenskom trhu vysielajú len dve detské televízie s programom výlučne v slovenskom jazyku a obe patria do portfólia JOJ Group. 

Prvou z nich je od roku 2015 JOJko, ktorého pestrý program zabáva malých divákov vo veku od 4 rokov. Deti sa tešia zo seriálov, ktoré sú garantovane bez násilia či nevhodných slov a sú predovšetkým náučné. 

Najmenšie publikum sa v ponuke JOJka teší na svoje obľúbené seriály a rozprávky, ale aj na zábavné a krásne spracované novinky, šité na mieru detským potrebám a očakávaniam. Nechýbajú premiérové pokračovania dnes už kultových relácií ako MalinyJAMológia či Sníček a Dúhalka a programovú štruktúru pravidelne spestrujú nové relácie pôvodnej tvorby aj akvizičné tituly, pri ktorých sa deti vzdelávajú aj zabávajú. JOJko im poskytuje rodinné zázemie, stabilitu a upokojujúci svet fantázie. 

 

jojko.joj.sk

Sledovanosť

JOJko si každý deň zapne takmer 5 % detí vo veku od 4 do 14 rokov, teda približne 30 000 ľudí. Mesačne JOJko zasiahne až 20 % detí, teda 124 000 detí.

 

Dáta sú analyzované v CS 12+ +hostia, od 1.7.2021 do 30.6.2022, v meraní LIVE + TS 0-3. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Druhá detská stanica z portfólia JOJ Group vysielajúca v slovenčine, ktorá detským divákom v predškolskom veku ponúka množstvo tradičných aj nových rozprávok. Ťuki TV bola ako televízna stanica vytvorená celá na mieru obchodného klienta JOJ Group a je teda dostupná len pre zákazníkov slovenského operátora Telekom.

V bohatom programe televízie deti nájdu staršie kultové aj novšie moderné obľúbené rozprávky, zahraničné dabované aj čisto slovenské seriály. Diverzitu portfólia stanice Ťuki TV dopĺňajú aj vlastné relácie, produkované exkluzívne pre túto stanicu, pripravované napríklad v spolupráci s obľúbeným spevákom Mirom Jarošom.

www.tukitv.sk

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Tie najhorúcejšie kinohity a globálne najúspešnejšie filmové tituly všetkých žánrov ponúka tematická stanica JOJ Cinema už od roku 2015. Televízia dnes potvrdzuje svoju silnú pozíciu medzi filmovými stanicami na Slovensku i v Česku.

JOJ Cinema vysiela 24 hodín denne, v HD rozlíšení, s dabingom, aj vo zvukovom režime DUO s pôvodnou zvukovou stopou. Stanica ponúka program nielen pre všetkých fanúšikov kinematografie, ale aj pre celé rodiny. Jednou z priorít televízie je dopriať divákovi kvalitný, komerčne neprerušovaný filmový zážitok. Pilierom jej programovej ponuky sú česko-slovenské televízne premiéry najnovších svetových kinohitov.

www.jojcinema.cz

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

To najlepšie z pôvodnej programovej tvorby materskej televízie JOJ, akvizičné i české filmy nájdu diváci v programe JOJ Family, plnoformátovej multižánrovej rodinnej televízie, ktorá je určená pre českých divákov a pre Slovákov žijúcich v Česku. V jej programe tradične nechýbajú ani česko-slovenské seriálové legendy, ktoré domáce publikum nikdy neomrzia. Z akvizícií diváci môžu sledovať predovšetkým európsku produkciu, seriály a filmy rôznych žánrov.

JOJ Family vysiela od septembra 2016, je to voľne šírená DVB-T stanica, ktorá je zaradená do 4. českého multiplexu a je dostupná tiež v ponuke českých satelitných, káblových a IPTV operátorov. 

 

jojfamily.blesk.cz

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Na hlavnom portáli televízie JOJ nájdu užívatelia live vysielanie stanice, televízny program, archív už odvysielaných relácií, videoportál s bohatým video obsahom, reportáže zo zákulisia natáčania seriálov a show či články s rôznymi zaujímavosťami zo sveta JOJ. 

JOJ.sk je zároveň ústredné miesto, ktoré návštevníkov navedie na portály ďalších JOJ brandov a weby ostatných televízií patriacich do portfólia JOJ Group: 

VIDEOPORTÁL: videoportal.joj.sk

JOJ PLUS: plus.joj.sk

WAU: wau.joj.sk

JOJ ŠPORT: jojsport.joj.sk

JOJKO: jojko.joj.sk

PRE ŽENU: prezenu.joj.sk

KINOSÁLA: kinosala.joj.sk

NADÁCIA TV JOJ: nadacia.joj.sk

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Webová stránka streamovacej platformy JOJ play slúži ako brána do služby a zároveň zdroj všetkých potrebných informácií pre divákov. Zrozumiteľné vysvetlenia odpovedajú na otázky kto, ako a kde si môže JOJ play predplatiť, resp. užívať zadarmo, aký obsah ponúkajú jednotlivé balíky služby, a podobne.

Vychutnajte si všetky lahôdky, ktoré ponúka JOJ Group vo svojom najbohatšom produkčnom portfóliu na Slovensku – JOJ play, miesto ako žiadne iné.

play.joj.sk

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Hlavný spravodajský portál JOJ Group, ktorý prináša aktuálny prehľad diania z celého Slovenska aj zahraničia. Pravidelne informuje návštevníkov o udalostiach v regiónoch, v politike, ekonomike, športe či šoubiznise. Štandardom portálu je online vysielanie naživo, najmä z najdôležitejších tlačových konferencií dňa. 

Tím skúsených redaktorov prináša pravidelne exkluzívne reportáže aj v rámci subportálu Noviny Plus.  Novinkou je spravodajský 24 podcast, ktorý je súčasťou portálu. Zachytáva veľký okruh tém, ako napríklad zdravie, kybernetiku, krízu, korupciu, klimatické zmeny a ďalšie zaujímavé témy. 

Noviny.sk zhromažďujú aj niekoľko ďalších zaujímavých a tematicky pestrých subportálov, napríklad šoubizový portál Topstar, mužom určený nový web Sme chlapi a najnovšie poznatky z oblasti medicíny a témy o zdraví užívateľom prináša podsekcia Zdravie. Ponuku spravodajského portálu rozšírila nedávno tiež podsekcia History. Stránka plná historických faktov a zaujímavostí. 

 

NOVINY PLUS: plus.noviny.sk

24 PODCAST: plus.noviny.sk/24podcast

ŠPORT: sport.noviny.sk

RANNÉ NOVINY: ranne.noviny.sk

TOPSTAR: topstar.noviny.sk

SME CHLAPI: smechlapi.noviny.sk

ZDRAVIE: zdravie.noviny.sk

HISTORY: history.noviny.sk

 

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Hlavný portál televíznych staníc JOJ Group vysielaných na českom trhu, ktoré prinášajú bohatý program predovšetkým pre milovníkov filmu a fanúšikov seriálov či dokumentov. V ich vysielaní nájdete nekonečný výber a exkluzívnych zahraničných filmov, seriálov, dokumentov, magazínov a relácií všetkých žánrov, ale aj kultových titulov česko-slovenskej dobovej aj súčasnej kinematografie.

Menovite ide o stanice CS Film, CS History, CS Mystery, CS Horror, JOJ Family a JOJ Cinema. Spoločný web prináša kompletný prehľad týchto televízií a ich týždennú programovú štruktúru. 

CS Film:  csfilm.joj.cz

CS History: cshistory.joj.cz

CS Mystery: csmystery.joj.cz

CS Horror: cshorror.joj.cz

JOJ Family: jojfamily.blesk.cz

JOJ Cinema: www.jojcinema.cz

 

VYSIELANÝ OBSAH

OBJAVTE VIAC BRANDOV

O brande

Špeciálna webová stránka, ktorá sprostredkúva informácie z prostredia EÚ, najmä z Európskeho parlamentu a Európskej komisie s dosahom na Slovensko. Informuje o tvorbe politík EÚ, najnovších trendoch v oblasti európskej politiky. Už podnázov portálu Brusel - Štrasburg - Bratislava napovedá, že ide o spravodajstvo, ktoré sa týka Slovenska. 

europskenoviny.sk

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

O brande

Pocit spolupatričnosti je vždy dôležitý a TV JOJ ho aj každý rok pretavuje do nezištnej spolupráce so štátom, spoločenskými, kultúrnymi či charitatívnymi organizáciami. 

Tento rok sa od začiatku konfliktu na Ukrajine všetci snažia pomôcť, ako sa dá. Nadácia TV JOJ sa, napríklad, spojila s organizáciou MAGNA, ktorá distribuuje lieky a zdravotnícky materiál do nemocníc v oblastiach, ktoré sú zasiahnuté vojnou – mediálne podporila verejnú zbierku a prispela tiež sumou 10 000 €. Ďalšou formou pomoci bol Koncert pre Ukrajinu, na ktorom sa umelci pridali k TV JOJ a jej nadácii, aby pomohli spropagovať zbierku Magny širokej verejnosti. Nadácia TV JOJ spolu s Nadáciou J&T tiež zorganizovali materiálnu humanitárnu pomoc, v rámci ktorej zamestnanci TV JOJ i ďalší ľudia z celého Slovenska nazbierali potrebné potraviny, oblečenie a ďalší spotrebný tovar a nadácie zabezpečili ich odvoz kamiónmi a vagónmi sirotám a mamičkám, ktoré museli utiecť z vojnových oblastí. Obe nadácie tiež v spolupráci so spoločnosťou Turancar zabezpečovali prepravu pomoci a tiež bezplatnú dopravu pre Ukrajincov na Slovensku, aj do Prahy. 

Nadácia TV JOJ zároveň naďalej podporuje projekty Národného ústavu detských chorôb v Bratislave, pokračuje v podpore športových aktivít detí, podarilo sa jej rozšíriť slovenskú florbalovú ligu na ďalšie základné školy a potvrdila úzku spoluprácu JOJ Group s Junior Chamber International Slovakia. 

TV JOJ v spolupráci s Nadáciou TV JOJ vyhlásila finančnú zbierku na pomoc detským pacientom na psychiatrických klinikách na Slovensku a podporila tak šesť špičkových slovenských pracovísk. Projekt Darované Vianoce je dlhoročným ikonickým projektom nadácie,  prostredníctvom ktorého každý rok pomáha niekoľkým sociálne slabým rodinám a poskytuje im konkrétnu materiálnu pomoc vďaka donorom, ktorí s nadáciou spolupracujú.

 

nadacia.joj.sk

objavte viac BRANDOV

O brande

Najsledovanejšie české romantické, komediálne i detektívne a kriminálne seriály súčasnosti prináša na slovenské obrazovky česká televízia Prima PLUS. Okrem seriálov divákov zabávajú aj populárne české late night show - legendárna Show Jana Krause alebo talkshow 7 pádů Honzy Dědka. O úsmev na tvári sa spoľahlivo postará tiež osvedčená Partička alebo nezabudnuteľné návštevy Zdeňka Pohlreicha v reštauráciách v programe Ano, šéfe!. 

Novinky zo sveta motorizmu prináša Autosalon, milovníkov práce na záhrade alebo vo svojej dielni tešia Vychytávky Ládi Hrušky či rokmi overený Receptář prima nápadů. Program stanice Prima PLUS denne dopĺňa tiež aktuálne spravodajstvo od skúseného tímu novinárov CNN Prima NEWS.

 

 

VYSIELANÝ OBSAH

OBJAVTE VIAC BRANDOV

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram