Televízia JOJ 24 víťazila v stredu v spravodajskom prime time

Spravodajská televízia JOJ 24 včera porazila obe konkurenčné spravodajské televízie v prime time. Darilo sa jej aj celodenne.

Televízia JOJ 24 sa stala v stredu 28. júna lídrom trhu medzi slovenskými spravodajskými stanicami v hlavnom vysielacom čase v univerzálnej cieľovej skupine so sledovanosťou 0,72 % a podielom 2,25 %. Porazila tak v prime time konkurenčné televízie TA3 (podiel 1,32 %) a :24 (podiel 1,00 %).

V cieľovej skupine 12–54 sa televízii JOJ 24 darilo v stredu tiež. Konkurenčné spravodajské televízie porazila celodenne aj v hlavnom vysielacom čase. JOJ 24 zaznamenala celodennú sledovanosť 0,15 % a 1,73 % podiel, pričom podiel televízie TA3 bol 1,36 % a televízie :24 0,86 %. V prime time dosiahla televízia JOJ 24 0,56 % sledovanosť a2,72 % podiel. TA3 získala podiel 0,76 %, spravodajská televízia :24 zaznamenala podiel 0,71 %.

Televízia JOJ 24 si za deväť mesiacov svojho vysielania kontinuálne získava svojich fanúšikov. V programovej ponuke sú okrem klasických spravodajských blokov aj mnohé výnimočné spravodajské a analytické programy, ktoré divákom približujú témy rezonujúce v spoločnosti. Televízia vysiela naživo správy a rozhovory celý deň, čo diváci mimoriadne oceňujú. S mobilným štúdiom sme počas júna zavítali do Myjavy, Senca a Humenného, kde sme mapovali udalosť JOJKA S VAMI. Diváci tak mohli zažiť vysielanie arozhovory naživo astretnúť sa s moderátormi atvárami tejto televízie.

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Live) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 - 2023 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; PR JOJ Group
JOJ Group je jediná komerčná televízna skupina, ktorej vysielanie je prístupné celej populácii SR. Do skupiny patrí 7 slovenských staníc: TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJko, Ťuki TV, JOJ Šport, JOJ24; a 6 českých staníc: JOJ Cinema, JOJ Family, CS Film, CS Mystery, CS History a CS Horror.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram