JOJ SVET

O brande

JOJ Group predstavuje deviatu slovenskú stanicu a celkovo štrnástu televíziu vo svojom portfóliu, ktorej vysielanie odštartuje v lete 2023.

JOJ Svet prinesie najlepšie a najnovšie dokumenty z celého sveta v slovenskom jazyku. Ponúkne bohatý výber pôvodných slovenských aj partnerských medzinárodných dokumentov od renomovaných domácich a zahraničných tvorcov.

Stanica bude vysielaná len na slovenskom trhu a v programe ponúkne slovensky komentované najnovšie dokumenty s najrôznejším tematickým zameraním, ktorých rok výroby nebude starší ako 2014.

Z programovej ponuky si vyberie naozaj každý – diváci všetkých vekových kategórií a s rôznymi záujmami či záľubami – od prírody a zvieratá cez históriu, politiku, spoločenské vedy, astronómiu a vesmír až po minulé aj súčasné trendy a pohľady nielen do dejín, ale aj do budúcnosti, a to z rôznych pohľadov, ktoré nás, ľudstvo, zaujímajú, poúčajú, a zároveň posúvajú vpred. 

JOJ vyrába v spolupráci s najlepšími domácimi a zahraničnými tvorcami aj svoje vlastné dokumentárne série, ktoré exkluzívne predstaví divákom televízie JOJ Svet.

Dostupnosť

Tematická stanica s dokumentárnym zameraním (tzv. factual entertainment) bude dostupná slovenským domácnostiam – predplatiteľom jednotlivých satelitných, káblových, IPTV a OTT operátorov. 

JOJ Svet bude tiež súčasťou streamovacej platformy JOJ play - v balíku Premium budú dostupné všetky dokumenty.

Vysielaný obsah

objavte viac BRANDOV

TV JOJ logo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram