Vydarený august televízie JOJ 24

Spravodajská televízia JOJ 24 má za sebou úspešný august, kedy zaznamenala vuniverzálnej cieľovej skupine niekoľko víťazstiev medzi spravodajskými televíziami v hlavnom vysielacom čase.


Televízia JOJ 24 vysiela už takmer rok a za tento čas neustále zvyšuje svoju sledovanosť a poznateľnosť značky. V auguste zaznamenala JOJ 24 trinásť víťazných večerov medzi konkurenčnými spravodajskými stanicami v obchodnej cieľovej skupine 12-54.

TOP 5 najsledovanejších víťazných dní spravodajskej televízie JOJ 24 v augustovom prime time:

Mimoriadne úspešný je spravodajský blok JOJ 24 v hlavnom vysielacom čase. Za mesiac august bola JOJ 24 v čase od 19:00 do 20:35 v priemere jednotkou na trhu v CS 12-54 aj v CS 12+. V cieľovej skupine 12+ aj v 12-54 bol tento slot 23-krát najsledovanejší a zároveň dosiahol najvyšší podiel v porovnaní so stanicami TA3 a :24.

Populárnou sa stáva aj diskusná relácia Analýzy 24, ktorú JOJ 24 vysiela v pondelok, stredu a vo štvrtok v premiére o 18:00, v utorok je tento čas venovaný relácii Analýzy Na hrane a v piatok repríze politického duelu Na hrane. Relácia Analýzy 24 mala štyrikrát v auguste vyšší podiel v čase svojho vysielania v porovnaní s konkurenciou.

Divácke otázky diskusnej relácie Na hrane zodpovedajú politici po jej odvysielaní nielen na JOJ 24, ale aj na sociálnej sieti. Priemerne si divácke otázky na Facebooku Na hrane pozrie 100-tisíc sledovateľov. Duel Pellegrini – Šimečka si v auguste pozrelo na sociálnej sieti viac ako 300-tisíc sledovateľov.

„Neustále sa zvyšujúci záujem divákov otelevíziu JOJ 24 ma za celý spravodajský tím teší. Ukazuje sa, že pred parlamentnými voľbami má zmysel venovať sa vo zvýšenej miere politike. Aj preto sme od augusta upravili programovú štruktúru tak, aby si diváci našli práve u nás všetko, čo pred voľbami potrebujú vedieť,“ hovorí šéfredaktor JOJ 24 Dárius Haraksin.

Televízia JOJ 24 začala september v nedeľu 3. 9. 2023 s vynikajúcou sledovanosťou prvej predvolebnej diskusie (sledovanosť 1,7 %, podiel 4,4 %), ktorá sa stala lídrom spravodajských staníc. Vnedeľu 10. septembra o20:10 pokračuje s druhou politickou diskusiou Voľby 2023 – predvolebná debata, kde moderátori Jana Krescanko Dibáková a Jakub Prok privítajú ženy z kandidátnych listín.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram