Televízia JOJ 24 bola spravodajským lídrom v prime time, relácia Voľby 2023 dosiahla rekord

Televízia JOJ 24 odvysielala včera prvú veľkú predvolebnú diskusiu, ktorá zaznamenala rekord. Svoju spravodajskú konkurenciu porazila JOJ 24 v hlavnom vysielacom čase aj celodenne.


Televízia JOJ 24 získala v stredu 20. septembra ďalšie prvenstvo. Stala sa trhovým lídrom medzi slovenskými spravodajskými stanicami v hlavnom vysielacom čase v univerzálnej cieľovej skupine, kde dosiahla 1,01 % sledovanosť a podiel 2,85 %. S náskokom porazila v prime time konkurenčné televízie TA3 (podiel 1,68 %) a :24 (podiel 1,12 %). JOJ 24 víťazila aj celodenne. V stredu zaznamenala 0,36 % sledovanosť a 2,63 % podiel, kým TA3 získala 2,61 % podiel a :24 podiel 1,17 %.

Aj v obchodnej cieľovej skupine dosiahla televízia JOJ 24 pozíciu lídra trhu. V prime time si vyslúžila sledovanosť 0,56 % a podiel 2,31 %. Konkurenčná TA3 dosiahla podiel 1,07 % a televízia :24 podiel 0,69 %. I táto cieľová skupina bola celodenným víťazom stredy so sledovanosťou 0,15 % a podielom 1,69 %.

Diváci si včerajšiu prvú veľkú predvolebnú televíznu diskusiu nenechali ujsť. V stredu sa predstavili lídri politických strán - Igor Matovič (OĽANO a priatelia, Kresťanská únia, Za ľudí), Andrej Danko (Slovenská národná strana), Milan Majerský (Kresťanskodemokratické hnutie), Boris Kollár (Sme rodina), Milan Uhrík (Republika). Relácia Voľby 2023 dosiahla včera 1,65 % sledovanosť a rekordný podiel 4,9 %. Zasiahla až 176-tisíc divákov (AvRch 12+).

Dnes ponúkneme divákom ďalšiu veľkú predvolebnú televíznu diskusiu, ktorá zavŕši vystúpenia politických kandidátov. V druhej veľkej predvolebnej televíznej diskusii sa stretnú lídri politických strán – Robert Fico (Smer-SSD), Michal Šimečka (Progresívne Slovensko), Peter Pellegrini (Hlas-SD), Richard Sulík (Sloboda a solidarita).

Hovoriť budú o opatreniach pre budúce volebné obdobie v oblastiach – sociálna sféra, ekonomika, zdravotníctvo, školstvo, právny štát, doprava. Diskutovať budú aj o hodnotových a zahraničnopolitických otázkach, o spolupráci po voľbách. Lídri dostanú priestor jednu minútu na odprezentovanie svojho záverečného posolstva pre svojich voličov.

Sledujte Voľby 2023 vo štvrtok 21. septembra o 20:40 na JOJke a JOJ 24.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram