Sledovanosť Nemocnice rastie, znova porazila konkurenčný Dunaj

Najsledovanejším nespravodajským programom štvrtka bol mimoriadne obľúbený seriál Nemocnica, ktorý TV JOJ vysiela už štvrtú sezónu. Diváci ho včera opäť uprednostnili pred dobovou novinkou konkurencie.

Nemocnicu si včera na JOJke zaplo až 590-tisíc divákov a ako jednoznačná trhová jednotka dosiahla dosiaľ najvyššiu sledovanosť od začiatku roka - konkrétne 10,0 % a podiel 22,6 %. Dunaj na Markíze zaznamenal nižší, 21,7 % podiel v CS 12+.

V ženskej časti univerzálneho publika si Nemocnica vyslúžila nadpriemernú sledovanosť 12,3 % a vysoký podiel 25,3 % a najviac divákov mala v ženskej CS 45-54, v ktorej si včera seriál vyslúžil až 12,9 % a podiel až 24,0 %.

Po Nemocnici si diváci nenechali ujsť ani politickú diskusnú reláciu Na hrane, ktorá mala dosah na bez mála pol milióna divákov starších ako 12 rokov a pripísala si skvelú sledovanosť, až 8,1 % a nadpriemerný share 24,5 %. Pri diváčkach v CS 12+ dosiahla až 8,5 % rating.

Lídrom univerzálneho trhu bolo včera tiež Najlepšie počasie s 9,3 % sledovanosťou a 21,3 % podielom.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram