Najbližšiu jeseň si užijeme S VAMI!

Máme nové programy aj televíznu stanicu

Sme najväčšími producentmi video-obsahu a zároveň prinášame stále nové platformy a kanály, aby sme spolu S VAMI boli všade tam, kde sú slovenskí diváci.

Pripravte sa na obdobie nekonečných možností a nezabudnuteľných zážitkov – prichádza jeseň, ktorá bude stáť za to! Využite príležitosť stať sa súčasťou blížiacej sa sezóny a dosiahnuť skvelé výsledky pre svoju značku.

Jeseň je obdobím, kedy predstavujeme svoje najsilnejšie programové tromfy, ktorými pútame pozornosť širokého publika.

Od emocionálnych seriálov a napínavých kriminálnych príbehov po vzrušujúce reality show a vzdelávacie dokumenty - jesenná ponuka televízií JOJ Group bude aj tento rok bohatá a neodolateľná.

V jesennej sezóne dosahujeme najvyšší počet divákov, čím poskytujeme bezkonkurenčne najširší zásah pre vašu reklamu. Je to čas, keď môžete zviditeľniť svoju značku, zasiahnuť do domácností a osloviť milióny divákov s vašou ponukou.

Pozrite si výber pripravovaných highlightov našich staníc JOJ, JOJ 24, JOJ Šport a úplne novej televízie JOJ Svet, ktorých obsah bude dostupný aj na streamovacej platforme JOJ play.

Prokurátorka

Originálny formát netradičnej kriminálky

V seriáli, ktorý je voľne inšpirovaný skutočnými prípadmi z pera známeho slovenského prokurátora JUDr. Jána Šantu, hrajú Zuzana Mauréry, Lukáš Vaculík a ďalší skvelí herci. Seriál prinesie neštandardný uhol pohľadu na odhaľovanie zločinov.

Duch

Páchateľom bude na stope duch

Keď sa skombinuje krimi, humor a mystery žáner do jedného seriálu, vznikne unikátny formát, v ktorom bude duch mafiánskeho bossa (Predrag Bjelac – srbský herec známy z Harryho Pottera či Narnie) zasahovať do života policajnému vyšetrovateľovi (Michal Kubovčík).

PsychoSimona.sk

Webová terapia ako ju nepoznáte

Ako sa z povrchnej cynickej ženy stane hlbší a morálnejší človek ukáže v novom komediálnom seriáli Zuzana Fialová ako štyridsiatnička Simona, ktorá po skrachovaní firmy manžela Richarda (Michal Isteník) začne poskytovať originálne psychologické terapie online.

Nemocnica

Zachrániť jeden život znamená zachrániť stovky príbehov

Aktuálne náš najdlhšie vysielaný a najsledovanejší seriál odštartuje na jeseň už svoju piatu sezónu. Diváci príbehy z nemocničného prostredia milujú a pravidelne sledujú osudy lekárov a ich pacientov, v podaní plejády špičkových slovenských hercov.

Hranica

Desiatky postáv v ohromných množstvách zápletiek

V obľúbenom seriáli diváci už druhý rok sledujú príbehy fascinujúcej kombinácie charakterov v úžasnom slovensko-ukrajinskom hereckom obsadení, ktorá prináša množstvo zábavných situácií na pomedzí dedinskej komédie a ľahkej romantiky.

ČSMT

Najznámejšia a najobľúbenejšia show je späť!

Prichádza 11. ročník najúspešnejšej svetovej show na Slovensku. K osvedčenej moderátorskej dvojici a ostrieľanej porote pribudne vôbec po prvý raz piaty člen poroty. Nateraz ostáva pod rúškom tajomstva, ale čo tajné nie je – bude to opäť silná nálož talentov a zábavy!

Bez servítky

Stabilný pilier programu v access prime

Každý týždeň nové kulinárske dobrodružstvá, každý deň zábava a emócie so zaujímavými súťažiacimi. Kreativite v jedle, receptoch ani v hosťujúcich schopnostiach účastníkov sa v našej podvečernej show medze nekladú, veď je to predsa celé Bez servítky!

Nákupné maniačky

Lifestylová show o móde s novými epizódami

Po úspešnom januárovom návrate legendárnej módnej show na naše obrazovky nakrúcame aj ďalšie nové diely. Projekt sa opäť stretol s množstvom pozitívnych ohlasov a teší sa obľube televíznych aj online divákov.

Inkognito

Najobľúbenejšia zábavná show s najdlhšou tradíciou

Túto nezameniteľnú a kultovú show určite netreba predstavovať. Je to dlhé roky programová stálica, ktorá na slovenskom trhu nemá obdobu. Publikum ju zbožňuje a my sľubujeme, že si jej premiérové epizódy nájdu v našom vysielaní aj túto jeseň.

JOJ Svet

Už toto leto nová stanica v našom portfóliu

Naša najnovšia, už 14. stanica už čoskoro prinesie na slovenský trh tie najlepšie domáce i zahraničné dokumenty v slovenskom jazyku. Diváci sa môžu tešiť na najnovšie dokumenty s najrôznejším tematickým zameraním, ktorých rok výroby nebude starší ako 2014.

JOJ 24

Správy celý deň

Objektívne spravodajstvo z overených zdrojov, najviac živého vysielania, najrýchlejšie udalosti z regiónov a zo zahraničia, experti v rozhovoroch a podcastoch – takto by sa dala stručne opísať naša spravodajská televízia, ktorá je zdarma dostupná celej populácií Slovenska.

JOJ play

Miesto ako žiadne iné

Vedeli ste, že cieliť reklamu môžete aj na JOJ play? A dokonca aj na BIGSCREENoch! Naša streamovacia platforma ponúka tisícky hodín filmov, seriálov, shows, dokumentov, programov pre deti aj pre športových fanúšikov, z nášho bohatého produkčného i akvizičného portfólia.

JOJ Šport

Najviac slovenského športu

JOJ Šport v novej vysielacej sezóne rozširuje svoje hokejové portfólio o tie najprestížnejšie súťaže a podujatia. Diváci sa od septembra budú môcť tešiť na hokejovú extraligu, ktorá doplní už predtým vysielanú Slovenskú hokejovú ligu (SHL) a JOJ Šport Slovenský pohár. Hokejovú sezónu na JOJ Šport skompletizuje kompletný balík zápasov slovenskej seniorskej hokejovej reprezentácie a rovnako aj súboje dorasteneckých a juniorských reprezentácií do 18, resp. 20 rokov. Vrcholom na obrazovkách JOJ Šport budú Majstrovstvá sveta vo všetkých spomenutých kategóriách, vrátane budúcoročného seniorského šampionátu v Prahe a Ostrave!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram