Nový podcast Na nervy

Súčasťou programovej štruktúry spravodajskej televízie JOJ 24 je aj 24 podcast, ktorý diváci nájdu i na platformách Spotify a Apple. Jeho ponuku pravidelne rozširujeme, preto dnes pribudne ďalší nový podcast pod názvom Na nervy. Sprevádzať ním a otvárať dôležité témy z oblasti psychického zdravia bude redaktorka Krimi a Ranných novín Nicol Richterová.

24 Podcast sa venuje aktuálnym udalostiam v spoločnosti aj vo svete, ale aj rôznym lifestylovým témam. Tentokrát prinesie divákom JOJ 24 a poslucháčom podcastov novinku z oblasti psychického zdravia. Na nervy je nový podcast, ktorý realizuje IPčko v spolupráci s televíziou JOJ 24. Zameria sa na psychologické témy, najmä však na duševné zdravie mladých ľudí a poskytne poradenskú pomoc pri úzkostiach, depresiách, sebapoškodzovaní, hrozbách pri online výzvach a riešení iných problémov detí a mladistvých.

Podcast Na nervy moderuje redaktorka Krimi a Ranných novín Nicol Richterová. Pravidelným hosťom je vždy buď riaditeľ a psychológ Ipčka Marek Madro alebo odborná pracovníčka IPčka Zuzana Juráneková. Tí si do podcastu prizvú na vybranú tému ešte aj odborníka z danej oblasti.

Okrem nového podcastu ponúka spravodajská televízia JOJ 24 aj 24 podcast, ktorého súčasťou je Sme v kaviarni s komentátormi SME Petrom Tkačenkom a televízie JOJ Arpádom Soltészom, JOJ Zdravie s Marcelou Fuknovou, JOJ History s Veronikou Homolovou Tóthovou, Na hrane TV JOJ, OK podcast s Ondrejom Kandráčom, podcast LeKár a IMunita s moderátorkou Ivetou Malachovskou a docentom Ladislavom Kuželom, ale aj ďalšie podcasty s redaktormi a moderátormi televízie – Alenou Stračiakovou, Júliou Zelenkovou, Máriou Dulaiovou, Jánom Mečiarom, Radom Ležovičom, Rasťom Striškom a ďalšími.

24 Podcast nájdete vo vysielaní spravodajskej televízie JOJ 24, ale aj na platforme Spofify https://open.spotify.com/show/0jWT23VWRfdNKETrJPSAnO
a Apple https://podcasts.apple.com/sk/podcast/tv-joj-24- podcast/id1612618777?l=sk?l=sk

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram