Nemocnica sa včera rozlúčila s jarnou sezónou ako najsledovanejší program dňa

Aktuálne najdlhšie vysielaný seriál televízie JOJ včera uzavrel svoju štvrtú sezónu na obrazovkách. Celkovo viac ako pol milióna divákov si zaplo finále Nemocnice, ktorá bola bezkonkurenčne najsledovanejším programom utorka v univerzálnej aj obchodnej cieľovej skupine.

JOJ Group bola v utorok 13. júna trhovým lídrom v hlavnom vysielacom čase, keď dosiahla 9,7 % sledovanosť a 28,2 % podiel na trhu v rámci univerzálneho publika.


Od začiatku tohto roka JOJka odvysielala 44 premiérových epizód Nemocnice, ktorá v priemere počas svojej štvrtej sezóny dosahovala 8,8 % rating a 21,1 % share v CS 12+. Diváci príbehy z nemocničného prostredia milujú a pravidelne sledovali osudy svojich obľúbených lekárov a ich pacientov, v podaní plejády špičkových slovenských hercov.


Posledný diel pred letnou pauzou si včera zaplo až 546-tisíc divákov (AvRch 12+) a pripísal si nadpriemernú sledovanosť 9,2 % a 24,1 % trhový podiel, čím sa stal absolútne najsledovanejším programom utorka. Nemocnica včera prevalcovala konkurenciu ako TOP program dňa aj v mladšom publiku.


V čisto ženskej časti univerzálneho publika si Nemocnica vyslúžila 11,7 % sledovanosť a skvelý podiel 28,0 % a bezkonkurenčnú sledovanosť, až 14,7 %, dosiahla pri diváčkach v CS 45-54, s nadpriemerným podielom na trhu, až 30,8 %.

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Live) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 - 2023 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; PR JOJ Group
JOJ Group je jediná komerčná televízna skupina, ktorej vysielanie je prístupné celej populácii SR. Do skupiny patrí 7 slovenských staníc: TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJko, Ťuki TV, JOJ Šport, JOJ24; a 6 českých staníc: JOJ Cinema, JOJ Family, CS Film, CS Mystery, CS History a CS Horror.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram