Nemocnica nedala Dunaju šancu

V pondelok aj v utorok večer si diváci z ponuky slovenských televízií vybrali seriály TV JOJ. Nemocnica aj Hranica sú lídrami trhu, Nemocnica porazila konkurenčný Dunaj aj v publiku mladších divákov.

V utorok 24. januára bola JOJ Group lídrom slovenského trhu v hlavnom vysielacom čase s 12,4 % sledovanosťou a 29,0 % podielom, samotná TV JOJ si v prime time prvenstvo vyslúžila s 9,3 % ratingom a podielom 21,7 %.

Najsledovanejším nespravodajským programom utorka bola bezkonkurenčná Nemocnica, ktorá prevalcovala dobovú novinku na Markíze v univerzálnej aj komerčnej cieľovke. Obľúbený seriál na JOJke zasiahol včera až 626-tisíc divákov, čo je tento rok zatiaľ jeho najvyšší zásah v CS 12+! Pripísal si 9,8 % sledovanosť a 23,1 % podiel. Dunaj na Markíze mal podiel len 19,7 %.

V ženskej časti univerzálneho publika dosiahla Nemocnica včera skvelý rating 12,1 % a 26,6 % podiel, ešte vyššiu sledovanosť si vyslúžila pri diváčkach v CS 45-54, a to vynikajúcu 13,0 % sledovanosť a share 25,3 %.

V pondelok 23. januára večer si TV JOJ s konkurenciou tiež úspešne pomerala sily a so svojou Hranicou s prehľadom zvíťazila – komediálny seriál dosiahol ako líder v CS 12+ 19,5 % podiel na trhu a až 8,3 % rating, čo je takisto dosiaľ najvyššia sledovanosť od začiatku tohto roka.

Čoraz viac divákov si na JOJke pozrie aj jej podvečernú show Bez servítky – včera oslovila až 572-tisíc divákov! V pondelok aj v utorok zaznamenala show rovnaký rating 7,8 % v univerzálnom publiku, v komerčnom si včera pripísala zatiaľ najvyššiu sledovanosť 5,9 %.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram