Nabitý športový týždeň na JOJ play!

Streamovacia služba JOJ play počas tohto týždňa prinesie bohatú ponuku športových programov. Online kanál JOJ Šport PLUS odvysiela niekoľko zápasov, kedy si fanúšikovia basketbalu a volejbalu prídu na svoje.

Doplnková športová stanica JOJ Šport PLUS prináša tento týždeň rozšírenú ponuku zápasov, aby nadšencom športu ani tentokrát nič neuniklo.

Už dnes stredu, 2.augusta o 17:50, si fanúšikovia basketbalu budú môcť vychutnať basketbalový zápas, v ktorom sa proti sebe postavia slovenský a rumunský tím. Ide o predkvalifikačný zápas ME 2025, ktorý sa bude hrať v Leviciach.

Počas predĺženého víkendu, od piatka do nedele, sa budú vo Viedni konať Majstrovská Európy v beachvoleyballe. Na obrazovkách JOJ play budú vysielané v piatok v čase 10:00 – 14:00, v sobotu v čase 9:45 – 19:00 a v nedeľu v čase 13:00 – 19:00.

Pre divákov JOJ play je JOJ Šport PLUS dostupný aj vo verzii FREE. Po registrácii ho nájdete na domovskej stránke JOJ play medzi Live kanálmi.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram