Ivetu slovenskí diváci milujú!

Najnovší seriál televízie JOJ sa vryl do sŕdc divákov, je stabilne najsledovanejším programom na trhu. Ivetu si včera zaplo až 766-tisíc divákov. JOJka uzavrela ďalší týždeň ako trhový líder v hlavnom vysielacom čase.

JOJ Group bola jednotkou slovenského trhu v hlavnom vysielacom čase aj v treťom týždni nového roka, v týždennom priemere dosiahla výbornú 11,2 % sledovanosť a 26,5 % podiel na trhu. TV JOJ bola v nedeľu 22. januára lídrom v prime time s 9,1 % ratingom a 19,7 % podielom.

Uplynulý týždeň si celkovo najviac divákov nenechalo ujsť nový seriálový megahit Iveta - jeho štvrtú epizódu si na JOJke zaplo až 766-tisíc divákov univerzálneho publika!

Seriál obhájil svoju bezkonkurenčnú TOP pozíciu v rebríčku najsledovanejších programov z ponuky slovenských televízií a dosiahol vynikajúcu sledovanosť, až 12,3 % a nadpriemerný podiel 25,5 %. Film na Markíze zaznamenal len 19,5 % podiel.

Iveta zvalcovala trh vo všetkých cieľových skupinách, vo všetkých vekových kategóriách. Najvyšší rating si včera vyslúžila pri diváčkach v CS 45-54, keď dosiahla excelentnú, až 17,2 % sledovanosť a vysoký 30,6 % podiel. Pri mužoch v rovnakej cieľovke si seriál pripísal skvelú sledovanosť 12,8 % a share 25,5 %.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram