Iveta, kráska z Trebišova, zahviezdi na Festivale televíznych seriálov v Berlíne!

Seriál Iveta, ktorý začiatkom roka zožal mimoriadny divácky úspech aprekonal televízne rekordy, si budú môcť pozrieť diváci na Festivale televíznych seriálov v Berlíne, ktorý začína už dnes.

TV SERIES FESTIVAL, teda Festival televíznych seriálov vBerlíne, je podujatím pre televíznu kultúru, seriály, filmy, hudbu a mnoho ďalších, ktorý sem každoročne priláka tisícky ľudí. Predvedie sa tu to najlepšie zo sveta seriálov. Festival poskytuje priestor pre už známe, ale aj nové, či vznikajúce seriály ponúkajúce rôzne žánre, témy a príbehy. Toto letné podujatie je zaujímavým priestorom pre globálnych televíznych a hudobných profesionálov a umelcov, ktorý sa tu môžu odprezentovať.

Slovensko bude v tomto ročníku zastupovať seriál Iveta, ktorý si diváci obľúbili a v týchto chvíľach intenzívne pracujeme na jeho pokračovaní. Seriál bude na festivale dostupný online v rámci partnera TATATU.

Seriál Iveta si môžu naši diváci pozrieť v repríze každú stredu o 20:35 na JOJke.

objavte viac tlačových správ

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram