Finančný Kontrolór

POPIS

Hľadáme finančného kontrolóra, ktorý sa nebojí čísel a štatistík.

Čo bude vašou náplňou práce

  • Spolupráca pri príprave mesačného manažérskeho reportingu, budgetu, forecastu a cash flow celej skupiny JOJ Group
  • Mesačné hodnotenie výkonnosti pridelených útvarov, detailná analýza nákladov, príprava komentárov a interpretácia jednotlivých odchýlok od plánu
  • Detailná analýza OPEX nákladov
  • Spolupráca pri príprave podkladov pre audit spoločnosti
  • Aktívna participácia na jednotlivých nových projektoch spoločnosti
  • Príprava návrhov a opatrení za účelom zlepšenia finančných výsledkov spoločnosti
  • Participácia na neustálom zdokonaľovaní a automatizácii využívaných procesov a systémov
  • Príprava rôznych ad hoc finančných analýz a ich interpretácia vedeniu spoločnosti

U nás Vás podporíme nielen zaslúženou mzdou, ponúkame Vám aj:

  • Osobný tréning s rozvojom, s nami rastiete po celý čas
  • Pracovná doba, pri ktorej si nájdete čas aj na kávu
  • Parkovanie v areáli

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. A to nielen finančne:

  • Flexibilným pracovným časom a po integrovaní sa, je možnosť čiastočne pracovať aj na Home Office
  • Ponúkame perspektívne a stabilné pracovné miesto v dynamickom kolektíve, kde s radosťou podporíme Vašu kreativitu a iniciatívu aj v iných oblastiach formou vzdelávacích kurzov
  • Du ju spííík ingliš? U nás sa naučíš cudzie jazyky priamo počas pracovnej doby
  • Adaptačný proces u nás neznamená hodiť vás do vody a plávať, ale je to obdobie, počas ktorého vás postupne oboznámime so všetkým, čo budete potrebovať, aby ste boli plnohodnotným členom nášho tímu a aby ste sa na pozícii cítili komfortne
  • Pre milovníkov športu máme MultiSport kartu a vstupenky na futbalové zápasy
  • Milovníkom kultúry sme pripravili vstupenky na sezónne podujatia ako napríklad kino, festivaly, koncertné podujatia
  • Na rodinný výlet Vás pošleme do Tatralandie a Bešeňovej alebo na zimnú lyžovačku do Jasnej, Vysokých Tatier alebo do Rakúska
  • Radi občas vypneme a zregenerujeme svoje sily na našich spoločných akciách ako sú športové hry, vianočné večierky, grilovačky, husaciny, alebo teambuildingy
  • Poteší Vás aj darček v podobe JOJ PLAY stream platformy, ktorá obsahuje populárne filmy, či seriály každého druhu
  • Okrem firemného merchu Vás čakajú aj malé darčekové prekvapenia v rámci celého roka a finančné odmeny
  • Zvýhodnené produkty a služby 365.bank a možnosť získať rôzne iné zľavy na služby, či produkty našich partnerov
  • Na zdraví našich kolegov nám záleží, a preto radi realizujeme programy o prevencii a zdravom životnom štýle prostredníctvom dní zdravia

    Je toho ešte oveľa viac, ale to si už povieme osobne.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Už viete, čo od Vás požadujeme. Teraz sa pozrieme, čo Vám pridá body navyše:

  • Ideálne 2 ročné skúsenosti z oblasti controllingu, auditu, reportingu, finančných analýz
  • Komunikačné zručnosti na vyššej úrovni
  • Asertivita
  • Zodpovednosť, spoľahlivosťa precízne pracovné nasadenie
  • Analytické schopnosti s dôrazom na detail a správnu interpretáciu dát
  • Schopnosť riešiť krízové situácie
  • Nepotrebujeme, aby ste v Exceli vedeli kresliť, ale bez reportov to nepôjde
  • Nemusíte vedieť účtovať, ale účtovné oddelenie bude Vaša druhá rodina
  • Prax v BIG4 Vás posunie bližšie k tomu, aby ste bol/a naším/ou BIG1
  • Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • Microsoft Excel - Expert
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
  • Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Stručná charakteristika spoločnosti

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív s vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.

JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.

Mzdové podmienky (brutto)

Mzdové podmienky:

od 2000 EUR/mesiac

MIESTO PRÁCE

Brečtanová 1, Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Žiadosť o zamestnanie

Upozorňujeme, aby ste do formulára neposkytovali žiadne citlivé osobné údaje o sebe ani o inej osobe. Najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru, filozofické presvedčenie, údaje tykajúce sa vášho zdravia, či zdravia vášho dieťaťa. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade, ak ich do daného formulára sami uvediete, bude naša spoločnosť nútená tieto osobné údaje vymazať.
Hidden
Hidden
Max. veľkosť súboru: 64 MB.
Suhlas*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram